Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Stavba domu s námi = stavba bez starostí!!!

Časté dotazy

 

Zhotovujete si pro vaše stavby i základové desky, nebo si ji musím nechat udělat a pak si objednat vrchní stavbu?

Pro naše dřavostavby si základové desky zhotovujeme sami. Pokud ale zákazník chce, můžeme dům stavět na již zhotovené základové desce

Stavíte jen domy na klíč, nebo je možné zhotovit si některé práce svépomocně?

Domy stavíme jak na klíč, tak i v libovolném stupni rozestavěnosti. Zákazníci často volí možnost podpisu Smlouvy o dílo na hrubou stavbu s deskou a následné práce pak naceňujeme zvlášť a oni mají možnost porovnat ceny a firmu si vybrat jinou nebo se rozhodnout pro svépomoc.

Máte typové domy?

Typové domy v nabídce nemáme, protože každý člověk má jiné představy a není možné aby si vybral dům bez nějakých úprav za které potom platí (+ další platby za usazení na pozemek atd). My nabízíme možnost zpracování individuálního projektu na základě představ našich klientů. Vše s přihlédnutím k orientaci a rovinatosti pozemku. Momentálně tyto projekty nabízíme zdarma.

Mám projekt na zděný dům, ale rozhodl jsem se pro dřevostavbu. Dokážete mi s tím pomoc?

Ano, můžeme Vám nechat předělat projekt na dřevostavbu. I pro tuto úpravu platí, že je projekt (úprava projektu) zdarma.

Stavíte jen v Praze a okolí? Jak je to s dopravou?

Stavíme po celé ČR a cena dopravy se neúčtuje.

Mám rozestavěnou dřevostavbu a potřeboval bych ji dokončit. Děláte i tyto práce?

Samozřejmě. Můžeme se domluvit i na dokončovacích prace na Vašem domě. Jsme schopni nabídnout i další práce jako ploty, příjezdové cesty, terénní úpravy atd. Stačí nás jen kontaktovat.

 

Je možné vidět nějakou realizovanou stavbu?

Ano je to možné a navíc to velice vítáme. Můžeme Vám na rozestavěné nebo dokončené stavbě ukázat v jaké kvalitě stavíme a jaké materiály používáme. Navíc jsme schopni předat Vám kontakt na zákazníky kterým jsme dům stavěli pro získání referencí.

 

 

Jak dlouho trvá stavba domu?

Záleží na mnoha faktorech jako je velikost stavby, požadované vybavení, povětrnostní podmínky atd. Běžně jsme schopni postavit dům za 4 až 6 měsíců. Mluvíme o stavbě na klíč, hrubá stavba trvá cca 3 týdny.

Je možné stavět přes zimu?

Ano. Jelikož používáme suché procesy je to bez problému možné. Musí být však zhotovená základová deska.

Mám projekt na dřevostavbu. Stavíte i podle projektů které nejsou od vás?

Stavíme i podle dodaných projektů. Je to poměrně časté, protože zákazníci mají většinou projektovou dokumentaci a potom vybírají firmu.

Kolik stojí dřevostavba od vás?

Cena dřevostavby se určuje individuálně dle projektu. Není ale pravda, že je výrazně levnější než zděný dům. Její úspornost spočívá v rychlosti výstavby, vynechání "mokrých" procesů a tím absence technologických přestávek. Na našich stránkách naleznete orientační zeny za m2. Lepší ale bude zaslat nám podklady a my Vám zpracujeme cenovou nabídku.

Máte jiný dotaz? Napište nám: t.stavba@seznam.cz

 

 

 

TOPlist